Anonym bruker Skrevet 29. januar 2007 #1 Skrevet 29. januar 2007 Trenger jeg bilde av ungene når jeg skal ha pass? kan ikke ungene stå i mitt pass.
trillemamma Skrevet 29. januar 2007 #2 Skrevet 29. januar 2007 Ifølge de gamle regelene, kunne barna stå i moren sitt pass, men det er altså gamle regler. Barna får eget barnepass, litt billigere enn til oss voksne.
Anonym bruker Skrevet 29. januar 2007 #3 Skrevet 29. januar 2007 Og istedenfor å plassere de i en fotoboks som kan være litt vanskelig med små barn. Så kan du gå til en fotograf å få passbilder der. Vi betalte 90kr for 6 fine passbilder. Det er ganske strenge regler på passbilde, så da er det veldig greit å ta det hos noen som kan det. (munn skal være lukket, de skal ikke smile, begge ørene skal synes osv)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå