Gjest Skrevet 28. januar 2007 #1 Skrevet 28. januar 2007 Hei alle dere med barn Jeg jobber selv med saken å bli gravid, men min gode venninne har termin i disse dager. Jeg sliter med å finne barselgave til henne. Hun venter en gutt og har alt!! De har alt av utstyr og det meste av klær (og når det gjelder klær er hun ganske kresen.... - Har dere forslag til hva jeg kjøpe til henne? Hva var det dere satt pris på å få i barselsgave ?? Det trenger ikke være så dyrt, men jeg vil så gjerne gi henne en gave hun vil få god glede av! (Hun vil jo få glede av det meste, men gøy å gi bort noe jeg vet hun vil like eller trenge.... ) Noen som har forslag? Ha en videre god søndagskveld :-)
Vespa Skrevet 28. januar 2007 #2 Skrevet 28. januar 2007 Strikke eller hekle et babyteppe? Det kan du enda rekke og det er veldig hyggelig gave. Ellers; siden det er kald januar; alt i ull, lammeskinn til å ligge på, angoraullbody, pysj, etc. Time med mor-baby massage.
Andreas kom 17.Mai 2006 Skrevet 28. januar 2007 #3 Skrevet 28. januar 2007 Hva med ett fint bestikk sett til babyen? Kjempefint å ha til babyen er litt større Jeg ville blitt kjempeglad for å få det i barselgave. Fikk det og barneservise til jul da
mamma&piratene Skrevet 28. januar 2007 #4 Skrevet 28. januar 2007 Da jeg kom fra sykehuset fikk jeg en veldig fin gave til meg selv fra ei venninne som er frisør , shampo, balsam og sånn spray til å ha i håret etter dusj, med masse vitaminer =) Det var såååå herlig å ha en skikkelig god shampo. Det satte jeg pris på hvertfall!
Vifikkiaugust Skrevet 28. januar 2007 #6 Skrevet 28. januar 2007 Vi fikk en bamse m/"lampe" på magen. Den er helt super når man ammer om natta og ikke vil ha på så mye lys. Den kan sitte av seg selv og du kan dermed plassere den der du trenger den i senga. Den var kjøpt i en lekebutikk.
to guttegull Skrevet 28. januar 2007 #7 Skrevet 28. januar 2007 Da min beste venninne fødte sin sønn kjøpte jeg en lyseblå potte som jeg fylte med hvite roser. Det kostet litt, for i tillegg til dyr potte på babyshop tok blomsterhandleren seg godt betalt for å sette sammen oppsatsen. Men gode venninner fortjener slikt når de presterer det største i verden! Det tar litt tid før potta kan brukes, men da har de iallefall potta klar når gutten skal begynne med treninga! De ble veldig glad for potta, både hun og mannen, og personalet på fødeavdelingen sa også det var en morsom og søt ide.
Luni og go'gutten =) Skrevet 28. januar 2007 #9 Skrevet 28. januar 2007 Hei ) Jeg har brodert et fødselsbilde til alle mine gode venninner som har født, men det er kanskje litt sent nå ) Men noe som er utrolig kult, og som jeg fikk i dåpsgave, er et barnevognsskilt ) Du kan se og bestille på www.barnevognskilt.no
GutteBabyiMagenSin<3 6/12-09 Skrevet 28. januar 2007 #10 Skrevet 28. januar 2007 Her er det en som broderer barnets navn på babytepper.. bare 119 kr Kjempefin gave det da http://finn.no/finn/bap/object?finnkode=8978907&sid=14a7h4YkN6430951&pos=3&tot=3
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå