Gå til innhold

Ferdi! -såvidt!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Klarte å komme igjennom alle innlegg denne gangen! -trur eg! Jammen har dokke vore flinke i helga! Tek lang tid å rekke over alt når en tar `helgafri` fra data! Trur eg må investere i ei maskin til mor, så vi kan vere på nett der også! -tenker faktisk på dokke av og til! Veldi mange koselige sjeler her inne, synd eg ikkje kjem meg til Holmsbu, men håpar på et treff seinare også! Kanskje Loen til hausten?-ken veit ka vi får til!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vi kan trumfe igjennom et slags vestlandstreff vettu... så må de komme seg over haugen alle de der søte snille blide damene... det blir stas!

Skrevet

Ja det hadde vært gøy!

 

Men du, er det fryktelig dårlig vær på dine trakter om dagen eller?

Svigers ville fikse leiebil til oss til helgen, da de ikke hadde lyst å kjøre så mye pga været!

Men uansett, håper vi får til Sjokobombetreff på Valaker lørdag!

 

Skrevet

Ja, vi har hatt litt ustadig vær i det siste.- kjedelig no når det regnar, blir skikkelig slapseføre. Så det blir litt glatt her og der. Men det blir sikkert bedre til helga, håpar vi. Lørdag kjem vi, avtaler nærmare i postkassa!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...