2 fine små Skrevet 12. januar 2007 #1 Skrevet 12. januar 2007 Hva er maks tid mener jeg? Jeg har hoert at 6-9 dager er vanlig, men kan det gaa opp en 11-14 dager ogsaa? Evt lengre? Noen som vet?
2 fine små Skrevet 12. januar 2007 Forfatter #2 Skrevet 12. januar 2007 HAHA...foer det FESTES, mener jeg selvsagt! =o)
2 tette - med flette Skrevet 12. januar 2007 #3 Skrevet 12. januar 2007 Syntes 11-14 dager hørtes veldig mye ut, men de sier jo at det ikke er trygt noen gang i perioden da
attpåklatt!! Skrevet 12. januar 2007 #4 Skrevet 12. januar 2007 Du mener hvor lenge før det fester seg? Tror og det ikke er noe lenger enn 6-9 dager.. må vel feste seg for å leve videre vil eg tro! Klem til deg!
Gjest Skrevet 12. januar 2007 #5 Skrevet 12. januar 2007 Trodde det bare var noen dager- opptil nesten en uke jeg, men det er jo bare noe jeg tror
melkekua™ Skrevet 12. januar 2007 #6 Skrevet 12. januar 2007 Har hørt 6-8 dager, men leste for ikke så lenge siden at det kan gå 11 dager også. Og alt er innenfor normalen.
2 fine små Skrevet 12. januar 2007 Forfatter #7 Skrevet 12. januar 2007 Akkurat...jeg hadde en liten minispottebloedning i gaar, som ikke var rare greiene, men den ikke som vanlig utflod i gaar og har hvitlig utflod i dag. I gaar var det 10 dager siden den eneste ene dagen vi hadde 2 min praktisk sex denne EL... Ingen tegn til TR. Jeg tror ikke jeg er gravid denne pp, det ville vaere for godt til aa vaere sant. Men naar jeg har mistet foer, saa har det jo faert litt festeproblemer, i hvert fall i noen av tilfellene. Saa jeg tenkte at jeg kanskje har egg som fester seg sent...? Gud, blir bare spekulasjoner dette, det er nok bare et lite forvarsel om TR i helgen tenker jeg. Takk for svar likevel.
2 fine små Skrevet 12. januar 2007 Forfatter #8 Skrevet 12. januar 2007 Takk for det Emblamamma, da er det altsaa en teoretisk sjanse for at gaarsdagen kan ha vaert en liten festebloedning. Ok, teoretisk sjanse er bedre enn ingen sjanse, spoer du meg. Takk igjen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå