polarn & pyrene Skrevet 9. januar 2007 #1 Skrevet 9. januar 2007 Hun leggger seg kl 19 på kvelden og sover til rundt 07-08 på morgenen. Og hun sover ca 1 time i barnehagen på dagen (12-13). Men nå siden jul vill hun ikke legge seg på kvelden. Er i full fart og bare hyl skriker når jeg legger henne. Vi har vært flinke med rutiner helt siden hun var 3-4 mnd gammel og det har ikke vært noe problem før nå. Hva mener dere er det noen her som ikke sover på dagene lenger?
Anonym bruker Skrevet 9. januar 2007 #2 Skrevet 9. januar 2007 Snuppa vår sluttet å sove på dagen når hu var 2 år og 3 mnd. Kanskje de kan la henne sove bare en halv time?? Bare for å se om det hjelper?
Ranveig R Skrevet 9. januar 2007 #3 Skrevet 9. januar 2007 Eg skal dytte opp eit innlegg eg skreiv her for nokre dagar sidan. Det handlar om akkurat det same.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå