liseharfåttlitenen Skrevet 4. januar 2007 #1 Skrevet 4. januar 2007 Hvilken bil har dere som har plass til tvillingvogn og evt 6 pass.? Lurer litt på hvilken bil vi må utvide til..
M@mm@ til 6 småtroll <3 Skrevet 10. januar 2007 #2 Skrevet 10. januar 2007 vi kjøpte en vw touran da vi ventet nr tre, den hadde plass til to bakovervendte hts izi kids stoler, samt hts sin 123 stol på andre seterad.i tillegg hadde vi da mulighet til 2 seteplasser helt bakerst. Da nr 4 kom måtte vi begynne å ta ibruk ett sete i bakerste seterad dersom alle skulle avsted, men da må vi flatpakke dobbeltvogna, ta av kallesjen og et hjul, og sette den på høykant bak, ergo ikke den aller mest praktiske løsningen. vi skulle nok hatt en caravelle, men jeg har egentlig ikke lyst på en slik stor bil..men vi kommer oss fra a-b i touranen, selv om en større bil hadde vært mer hensiktsmessig, også med tanke på ferieturer..Chrystler grand voyager er litt større, uten at den er kjempestor, men den bruker en del bensin da..
hobby2 Skrevet 30. januar 2007 #3 Skrevet 30. januar 2007 Hei Vi har kjøpt en Toyota Hiace, kjøpte den som varebil og omregistrerte til personbil. Den er det plass til 6 pers, pluss tvillingvogn og enkelvogn og bagasje til turer i tillegg. Deilig å ikke måtte tenke på hver minste detalj man skal ha med. Dessuten er disse bilene driftssikre i motsetning til hva jeg har fått vite om Wolkswagen Caravelle. Finnes mange slike Toyotaer til salgs på nettet. 1996 mod eller nyere har "snute" slik at en har litt å krasje med hvis ulykken skulle være ute. Prøv denne siden f.eks.: http://www.autodb.no/bil/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå