Gå til innhold

Har dere hatt det fint i jula ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Her har det gått i ett,men det har vært kjempe koselig:)

Noahs første jul og jeg tror han koste seg selv om han ikke skjønte så mye,men oppmerksomhet det liker han og det har han fått mye av hver gang vi har vært på besøk (han får masse oppmerksomhet hjemme også altså,men han liker masse mennesker,spesielt barn:) tror mamma og pappa begynner og bli kjedelige hehe)

Han fikk ekstremt mye pakker,men papiret var det som fenget mest så nå finner vi sikkert papirbiter overalt frem til neste jul:)

 

Hvordan har derer hatt det?=)

Håper dere får en fortsatt fin jul,og et godt nytt år:)

 

Mange jule og nyttårs klemmer fra Lisa og lille Noah=)

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Her har vi hatt en kjempe fin julefeiring:)

 

Adrian forsår ikke så mye va det, men papiret var kjempe gøy!!! Fikk kjempe masse klær og leker. Han elsker også oppmerksomhet og det har han fått. HAn har også vært syk og grenet hele 1 og 2 juledag. Slitsomt, men nå er han på bedringens vei:) Heldigvis.

 

Vil ønske alle en god jul og godt nyttår.

 

Klem fra Linn og Adrian:)

Skrevet

Vi har hatt det kjempefint :) Teodor sov under julemiddagen så han var uthvilt til pakkene kom ;) Han hjalp til med å åpne selv, fikk så utrolig masse! Vi måtte faktisk kjøre 2 ganger hjem for å få med oss alt ! ;)

Har vært mye familiekos, ikke akkurat manglet på oppmerksomhet ;)

Så har det skjedd så mye med Teodor i jula også, masse utvikling :)

 

Godt Nytt År alle sammen ! :)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...