Anonym bruker Skrevet 27. desember 2006 #1 Skrevet 27. desember 2006 gjett om jeg gleder meg da... endelig få en ordentlig termin og vite HVOR langt på vei jeg er.... magen er ganske så synlig blitt, og gleder meg til å kunne stolt vise den frem sammen med en termin! LOVER å komme med med hvem jeg er etter UL, da jrg vet jeg sikkert på hvor langt jeg er på vei... *loooooooooooover* ) *venter spent på UL og temin*
majo Skrevet 28. desember 2006 #2 Skrevet 28. desember 2006 blir spennende dette. lykke til på ultralyd. gler oss til å vete kven du er
Lilla`83 *snuppa & snuppen* Skrevet 4. januar 2007 #3 Skrevet 4. januar 2007 da har vi vært på UL og alt var bra.. slapp å bli satt tilbake som jeg fryktet og!!! ;o)) ble haller satt frem 5dager.. ;oD jeg er da 18+ 5 og termin 5 juni... og snuppa skal få en lillebror! ;o) og jeg er..
Blind Gudinne Skrevet 4. januar 2007 #4 Skrevet 4. januar 2007 Så deilig at alt er som det skal være! Gratulerer med liten guttemann og lykke til videre=)
majo Skrevet 4. januar 2007 #5 Skrevet 4. januar 2007 Grtulerer å så spennede:) no kan du slappe av og nyte svngerskapet framover. E formen fin???
Lilla`83 *snuppa & snuppen* Skrevet 6. januar 2007 #6 Skrevet 6. januar 2007 takk for det... ;o) ja, formen er heldigvis kjempe fin.. litt trett, men det går... ,oD
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå