Gå til innhold

Hvilke plager hadde babyene deres i forbindelse med tenner i anmarsj?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, det lurer jeg på da gutten min har hatt løs mage/diarè i hele dag. Har sikkert fylt 5-6 bleier. Han er 7 mnd og har fortsatt ingen tenner, men jeg lurer på om det kanskje kan være noe på gang nå.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hos oss var det ingen løs mage, men ekstremgulping, dårlig matlyst, søvnløshet, bleieutslett, feber og sprutsikling:-)

 

Skrevet

Min mellomstemann hadde dårlig mage før hun fikk tennene sine. Vet ikke om det var tilfeldig. Våre to andre barn hadde ingen symptomer i det hele tatt utenom sikling og hard tygging på leker.

Skrevet

Lilleplupp fikk hard mage! Ellers ingen plager.

 

Skrevet

Vesla har akkurat fått sin 6. tann og er 6,5 mnd gammel. Hun reagerte med tann nummer 1 og 3 med høy feber, men med de andre har det "kun" vært ekstem sikling og kleiing. Men hun har strålt som ei sol, så hun har igrunnen tatt d hele med go fatning! Uff stakkars små, det er jo kjempe vondt da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...