Anonym bruker Skrevet 13. desember 2006 #1 Skrevet 13. desember 2006 Jeg har slitt i lang tid nå med en svært dårlig økonomi. Det er hardt, tungt og slitsomt. Hver eneste dag har vært preget av det inni meg, men jeg har unnlatt å innvie de jeg kjenner i hvordan jeg har det. Vel.. Noen få kjenner til det i familien, samt en veldig god venninne. I går da jeg kom hjem etter en aktivitet med barna ble jeg møtt av en stor eske og to stapp fulle bæreposer med alt mulig rart! Pasta i alle mulige former Stor sekk med ris Hjemmelaget Havreflarn i kakeboks Spann med reker Ulike slag pålegg Vaskepulver Skyllemiddel Shampo og balsam Body lotion håndkrem håndsåpe deodorant lebepomade kaker kjeks knekkebrød 2 poser potetgull Peanøtter Alle varianter med marsipan Sjokolader Gløgg Røde Lys Juice Tannkrem Møllers Dobbel C-vitaminer Nylonstrømpebukse Konfekt Ett brett med sukkerfri saft +++++++++++++++ Klarer ikke huske mer! Alle varene er type "merkevarer".. så ingen billi'-produkter heller, selv om det hadde betydd svært lite :-) Har jeg vært så snill altså at jeg fortjente alt dette? Verdien av det tør jeg ikke tenke på. Kjapp hoderegning i går viste at jeg kom oppi 2000 kr og jeg kan nesten ikke fatte at alt det er mitt og mine barn sitt... Kan love dere tårene mine rant i går kveld... Det gjør de bare jeg skriver dette også *snufs* Ønsker alle en god jul, og håper de av dere som sliter har en snill nisse blant dere også :-)
Gjest marie-s Skrevet 13. desember 2006 #2 Skrevet 13. desember 2006 Og at vi som har det bra kan være en litt snill nisse nå og da, det er ikke så mye som skal til. Ble bare rørt av det du skrev her, og i år er første gang på mange år vi har det greit nok økonomisk. God jul!!
Andrea05 Skrevet 13. desember 2006 #3 Skrevet 13. desember 2006 ble helt rørt jeg. så koselig. utrolig fine venner og familie du har. sliter her også, men ingen snill nisse ville kommet hit. stor jule klem til barna dine og deg fra meg og mine.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2006 #4 Skrevet 13. desember 2006 Jeg vet hvem nissen er, og det er en i familien, men jeg var ikke klar over at den/flere visste om min situasjon.. Derfor blir det kanskje ekstra spesielt for meg... Det meste av det som lå oppi esken er jo slike ting vi stadig vekk må ut og handle.. Godt å tenke at jeg ikke trenger kjøpe noe mer av det før jul )
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2006 #5 Skrevet 13. desember 2006 Jeg har ikke alltid slitt, var en tid da alt gikk på skinner. Da var jeg glad når jeg kunne hjelpe mine nære når de slet.. Noen måtte ødelegge dette for meg, og det tar tid å komme opp igjen. Håper en nisse besøker deg også Andrea05. Det er nesten en skam å tenke på at noen faktisk sliter så veldig at alt hele tiden er en prioritering :-( God Juleklem til dere :-)
pøber´n & je Skrevet 13. desember 2006 #6 Skrevet 13. desember 2006 Så snill "nisse" du har. Non folk veit hva som ska te for å glede *S*
Papira Mou Skrevet 13. desember 2006 #7 Skrevet 13. desember 2006 Oj, det var en snill nisse !!! ))) Kos dere med julegavene ! GOD JUL til dere også ! :-)
Anonym bruker Skrevet 15. desember 2006 #8 Skrevet 15. desember 2006 God jul tilbake :-) Rart hvor lite som skal til før vi blir rørt... Betyr vel at vi godt klarer å sette oss inn i hverandre sine situasjoner ? Hatt noen dager nå hvor jeg har opplevd så masse sammen med barna mine og gode venner Glad vi har det sånn selv om økonomien er stram!
Anonym bruker Skrevet 15. desember 2006 #9 Skrevet 15. desember 2006 det fortjener du. godt å se att mennesker bryr seg om andre også når man ser de har det tøft, tror jeg skal gjøre det samma med min veninne jeg som er alene med dårlig råd.
Anonym bruker Skrevet 15. desember 2006 #10 Skrevet 15. desember 2006 Ååå.. så flott å høre :-) Jeg er sikker på at din venninne vil sette pris på det. Alle liker at noen bryr seg om en :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå