Ylva og Mathilde Skrevet 11. desember 2006 #1 Skrevet 11. desember 2006 .. at hun ligger med ansiktet opp!?! (altså med ansiktet mot magen min, ikke ned mot korsryggen) Betyr ikke det at hun isåfall er en såkalt 'stjernekikker'? Har hørt om så mange som har endt opp med evigvarende fødsler og hasteKS fordi barnet ligger slik og derfor aldri kommer langt nok ned? Noen med erfaring eller som har hørt noe annet?
frøy@ Skrevet 11. desember 2006 #2 Skrevet 11. desember 2006 Jeg var en "stjernekikker", men det ble ingen langvarig fødsel likevel, alt gikk ganske så kjapt og greit!Du skal se det går bra uansett!! :-)
Teri & lille krabbe Skrevet 11. desember 2006 #3 Skrevet 11. desember 2006 Større sjanse for at du revner bare. Så lenge hun ligger med hodet ned og alt er som normalt, er det ingenting som tyder på noen hastKS-situasjon.
Ylva og Mathilde Skrevet 11. desember 2006 Forfatter #4 Skrevet 11. desember 2006 Takk takk, tydeligvis veldig individuelt hvordan dette utarter seg uansett, så jeg får krysse fingre for at hun snur seg riktig i tide;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå