*Muffin* og mini Muffin * Skrevet 9. desember 2006 #1 Skrevet 9. desember 2006 Fikk plutselig så "vondt" i magen, var ikke der nede der jeg tror babyen ligger hvis dere skjønner, men lengre opp i magen.. Det var vondt/ubehagelig å stå oppreist/ å gå, best å sitte.Når jeg tok på magen så var det ubehagelig. Det kom og gikk litt før det ble helt borte. Herregud det var skikkelig rart. ( Er i uke 14) Noen andre som har opplevd dette? Jeg er førstegangs, så jeg må bare spørre litt
Nenya^juni2010 Skrevet 9. desember 2006 #2 Skrevet 9. desember 2006 Var ikke luftsmerter?? magesystemet er jo ikke helt seg selv nå om dagen.. Jeg har mye vondt i magen ca halvtime etter jeg har spist, roer seg etter noen timer... Er akkurat som om jeg har spist et lass med mat!
(Muskat) Skrevet 9. desember 2006 #3 Skrevet 9. desember 2006 det samme har jeg hatt i dag faktisk1 .Er i uke 16 nå. det er nok bare noe som strekker seg her og der. Eller noen tarmer som hun sier over her. Jeg er annengangs, og har ikke kjent det slik tidligere. Var veldig vondt en kort stund, men så gikk det over. Så lenge det ikke vedvarer eller jeg begynner å blø, er jeg egentlig ikke bekymret over slike ting da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå