Gjest Skrevet 19. november 2006 #1 Skrevet 19. november 2006 Og frem til ikm? Er det noen som vet? Eller er det noe som varierer fra person til pers? Og en ting til, hvordan er disse pms-symptomene? Noen erfaringer der? Blir glad for svar
Mina Sophie Skrevet 19. november 2006 #2 Skrevet 19. november 2006 Hei du:) Står alt om dette på pernille.info,veldig bra side med gode forklaringer. Lykke til:)
Gjest Skrevet 19. november 2006 #3 Skrevet 19. november 2006 okei. Takk skal du ha! Er så spent på om ikm kommer om en uke. Synes jeg har grav.sympt...(Murring i magen, "kjenner livmora som en hard klump, har hatt stikkinger osv..)Men er jo selvf redd for at det er innbilning også da siden jeg akkurat har slutta med spiralen og har ikke fått mensen etter det da. Må nok leve i spenning en uke til ja
Mina Sophie Skrevet 19. november 2006 #4 Skrevet 19. november 2006 Masse lykke til,håper det ordner seg for deg:)
Gjest Skrevet 19. november 2006 #5 Skrevet 19. november 2006 Takk i like måte til deg! Er ny her, men har to fra før. Nå prøver vi altså på nr 3. er du ny her?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå