Anonym bruker Skrevet 18. november 2006 #1 Skrevet 18. november 2006 oioi.. så morro! men jeg har fortsatt 117 dager igjen! *kjedelig* måtte forte meg til byen og handle rosa gaver! morro! jeg venter gutt og må innrømme jeg ble bittelitt misunnelig på alle de rosa klærne! men gleder meg til å se gutten min altså! (ikke misforstå, men det er litt mer sånn "dulle, dulle" med jenter! ) nå blir det lenge til mars..
Anonym bruker Skrevet 18. november 2006 #2 Skrevet 18. november 2006 Ei jente i min vennekrets fikk også ei jente i dag... heldig hun:) Vi får gutt, syns det er veldig koselig! men skjønner den jente tingen... håper vi får jente en gang vi også
Anonym bruker Skrevet 18. november 2006 #3 Skrevet 18. november 2006 hehe.. jeg og.. selvom det er fy fy og si.. men gleder meg til gutt og! skal bli morro å se han gå her ute med leketraktor og greier!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå