Bia-liten Skrevet 15. november 2006 #1 Skrevet 15. november 2006 Vi kjøpte to typer papir: Et mosegrøng som var litt tykt, og et tynt, hvitt med rosa babytrykk på. Så lånte vi papirkutteren til jobben og kutt-kutt.... Det grønne kuttet vi i en firkant som vi bretta. Det rosa i en mindre, avlang firkant så bordkortet ble rosa med grønn ramme foran. Vi tok et smilebilde av dåpskandidaten, gjorde det svarthvitt og forminska det til ca 2,5-3 cm, satte det på en liten bit dobbelsidig tape sånn pent på skråss og skrev navn ved siden av, Kjempestilig, og raskt å lage!
SommerBris Skrevet 16. november 2006 #2 Skrevet 16. november 2006 Hei Hørtes fint ut.. Jeg tok fotavtrykk av jenta mi (rosa) og la det inn på datan og skrev navn på alle. Limte dette på et vanlig bordkort. Syns det ble veldig fint.
Anonym bruker Skrevet 16. november 2006 #3 Skrevet 16. november 2006 ÅÅÅ jeg er så grønn!!! Du la inn fotavtrykk på dataen? Hvordan gode du det,da? Hørtes kjempefint ut
SommerBris Skrevet 18. november 2006 #4 Skrevet 18. november 2006 Eller det var samboeren som gjorde det på jobb. tok et fotavtrykk, scannet dette inn på datan, også lagde han flere kopier og skrev på navn og printet de ut. Du er ikke grønn, hehe... Syns sånn er litt vansklig selv.
SommerBris Skrevet 18. november 2006 #5 Skrevet 18. november 2006 Prøver å legge ut et bilde så får du et inntrykk:) http://img370.imageshack.us/my.php?image=4172ce0.jpg
SommerBris Skrevet 18. november 2006 #6 Skrevet 18. november 2006 denne linken er bedre..... Se på den du... http://img370.imageshack.us/img370/4701/4172ce0.jpg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå