Phobia Skrevet 14. november 2006 #1 Skrevet 14. november 2006 Som om jeg har trent magemusklene hele natten..... Har ikke kjent noe strekking og/eller stikking i muskeler/livmor dette svangerskapet. Kan dette rett og slett tyde på at det skjer om nettene...? Er helt gåen i magemusklene når jeg våkner.... Flere som har det slik ?
Phobia Skrevet 14. november 2006 Forfatter #2 Skrevet 14. november 2006 Legger bare til at jeg er 11+4
doble Skrevet 14. november 2006 #4 Skrevet 14. november 2006 Hmmm.. kan hende. Jeg har heller ikke merket noe til strekking el stikking i magen dette svangerskapet.Litt bekymret pga det egentlig.. Men synes nå jeg merker livmora godt over "beinet" og syntes at jeg kjente små dytt og romsteringer i magen i går kveld..Er 9+6.
VinterSol+2 Skrevet 14. november 2006 #5 Skrevet 14. november 2006 kanskje det er annerledes med dere som har født før, livmora er jo allerede litt større hos dere enn hos oss andre, så kanskje den ikke trenger strekke seg på samme måten? Min verker og verker og verker. Men jeg fant ut av den "rullen" jeg har hatt på magen da, det var ikke en muskel eller gangsperr, det var faktisk magesekken som har fått for dårlig plass!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå