Gå til innhold

Gummelillan!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Gratulerer med ny blingbling! Så godt at du ikke ble skuffet likevel...*ler* Kjevle med navnet på gjør ikke helt samme susen...*ler*

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja!!! Denne jenta er IKKE skuffet - og ikke enkel å overraske nei ;-)

Det viste seg at alle de mistenkelige tingene var korrekt oppfattet. Greit å vite at jeg kjenner min kjære så godt at han egentlig ikke greier å skjule noe for meg ;-)

Skrevet

Nå lurer jeg fært. Hva er en blingbling??Er det en sån som du allerede har en lignende av og som jeg syntes var så fin???

 

Uansett så tror jeg du er en heldigris. Tror Gummelillan mann er en topp kar, som får topp karaktær:-))Fast han er heldig da. Fordi han har jo gummelillan:-)) Heldigrisen:-))

Skrevet

Ronja, dette må du lære deg!!!

Bling bling er en kvinnes beste venn;-))) And they last forever!!!

Skrevet

forever forever forever....

Skrevet

Hahahaha... Husk at jeg er utlenning da!!!!!!

Skrevet

jojo men en bond-sang burde enhver svenske ha fått med seg.....

 

 

eller hva med nydelige marilyn, hun har også sunget en sang om dette som blinker i solen.......

 

 

 

:-)

Skrevet

Joda, du har skjønt det. Denne hadde "bare" en, men var til gjengjeld stoooor ;-)))) Utrolig hvor barnslig glede en død ting kan utløse, men...;-) Snill mann er det ingen tvil om at jeg har!

Skrevet

Gratulerer med A girls best friend. Sånne venner varer for alltid har jeg hørt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...