~bubbe~ Skrevet 9. november 2006 #1 Skrevet 9. november 2006 Hadde vært litt kjekt å ha en oversikt over hvem som har født.. Er jo faktisk noen allerede, og nå nærmer det seg jo for mange:) Litt kjekt å kunne holde seg oppdatert.. Noen som har lyst å lage en sånn tråd??
kozemamma*nå 2 barnsmor* Skrevet 9. november 2006 #2 Skrevet 9. november 2006 ja da det er vel bare til å starte det vel ,når noen begynner å poppe.hihi
~bubbe~ Skrevet 10. november 2006 Forfatter #3 Skrevet 10. november 2006 Men er det ikke noen med termin i desember som allerede har født? Har ikke helt oversikten egentlig..
Snupidupi Skrevet 10. november 2006 #4 Skrevet 10. november 2006 Syns det va en go i det æ... å ja det e fleire desemberbabisa som har sneke sæ ut allerede
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå