Anonym bruker Skrevet 9. november 2006 #1 Skrevet 9. november 2006 Er så redd for å gi noe som de ikka skal ha. veldig usikker på hva av mat man kan gi og ikke når de er så små. Er det meste greit så lenge det er most, eller er det ting man ikke gir før ved 6 mnd og eldre?
Guttemamma til tusen :) Skrevet 9. november 2006 #2 Skrevet 9. november 2006 du skal vel vente til etter 6mnd med kjøtt, fisk ol... ellers skal du ikke gi honning, vanlig melk.. og passe på slat og sukker! introduser bare en slag råvare om gangen for å se at det går greit! kan jo eventuelt kjøpe ferdig i butikken, der er det jo merka måned for måned!
tulle15mai:) Skrevet 9. november 2006 #3 Skrevet 9. november 2006 brød skalk er poppis her:) tror også pga klør i gommene
Anonym bruker Skrevet 9. november 2006 #4 Skrevet 9. november 2006 Anbefales å vente med sitrusfrukter til 1 år. Spesielt de verste som kiwi og appelsin. Men også ananas.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå