moffi Skrevet 4. november 2006 #1 Skrevet 4. november 2006 Ville bare titte innom bittelitt, men har ikke tenkt å være her lenge;) Ville bare si at vi er helt alene selvom det er lørdag. De store barna er hos far og pappsen i huset måtte på jobb. Men i morgen og 5 uker fremover skal han ha pappaperm,da, så jeg og Stefan får bare drikke kaffen og puppen i lange rooooooolige slurker og ta morgenen helt med ro, så blir denne dagen god:) Nå er Stefan på vei opp trappa igjen....... Ha en koselig helg, jenter! Nyt familien:)
dritgrei hei hei! Skrevet 4. november 2006 #2 Skrevet 4. november 2006 hei og god morgen moffi.... jeg fikk sove lenge i dag jeg... fakk servert en sulten baby på senga kvart på ti. vi skal på bytur, gå på kafe og spise is,drikke kaffe, også gå på kino. eller.... gutta skal på kino mens jeg skal ordne julting jippi!!!!!!!
Attpåklatten :-)™ Skrevet 4. november 2006 #3 Skrevet 4. november 2006 God morgen!! Nå steker sambo bacon for jeg er litt fysen;-) Jeg ligger i sengen og fått servert avis og pc av han og Hannah:-) verdens skjønneste lille prinsesse:-)) Ha en god helg og kos deg med lille go`klump-ongen med lite risengryn i munnen sin:-) ......jeg er ikke alene, her ligger det små og store i stuer og soverom og snorker lett.......sånn er det med tenåringene som har venner på overnatting........koselig det:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå