Gå til innhold

Må man være øm i puppene??


Anonym bruker

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei lurer på om det er vanlig å være øm/spente bryster tidlig i svangerskapet eller om det kommer senere og evt. når?

 

Takk for svar!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Symptomene på graviditet er nok individuelle, men jeg har vært gravid 4 ganger og alle gangene merket jeg det svært tidlig i brystene. I forhold til når jeg venter menstruasjon, merker jeg mer sitring, ømhet og forandring i fargen (litt mørkere) rundt brystvortene (aorla). I tillegg blir jeg små-kvalm ca en uke etter befruktning. Dette avtar, men tar seg opp igjen etter noen uker.

 

Skrevet

Takk, for svar Tromsø-dama:)

 

Jeg går her og venter, men skal ikke ha tante besøk før til uka. Er både kvalm veldig til tider og har litt vonde pupper, men ikke faste og harde. Får vel bare smøre meg med tålmodighet. Men kjenner meg så gravid da:(

 

 

  • 3 uker senere...
Skrevet

Hei, jeg er ikke øm i brystene enda. Er 6+7 uker på vei i dag. Husker ikke når jeg ble øm i forrige svangerskap. Men jeg er litt småkvalm, og det var jeg ikke ved siste svangerskap.

Skrevet

heia!

 

Jeg er 19uker på vei og har vært øm i puppene i 16 uker! Dette er tredje svangerskap, med nr en var jeg øm i puppene nesten hele tiden, med nr to var jeg nesten ikke øm i det hele tatt... Tydligvis veldig variabelt, eller kanskje det kommer annen hver gang:-p

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...