Gjest Skrevet 30. oktober 2006 #1 Skrevet 30. oktober 2006 er gravid i 7 uke nå oh har katt. er det galt å kose med den? har hørt man skal være forsiktig med avføringen til katter men er det mer??
Gjest Skrevet 30. oktober 2006 #2 Skrevet 30. oktober 2006 Kos så mye du vil med den du, men vask gjerne hendene etterpå. Katter er renslige dyr og det er avføring man bør være på vakt mot, dette gjelder spesielt kattunger, en godt voksen katt er mye mer "safe" å forholde seg til enn en kattunge.
Teltpluggen Skrevet 30. oktober 2006 #4 Skrevet 30. oktober 2006 Fikk beskjed av legen at vi trygt kunne ha katt så lenge vi hodt den borte fra kjøkkenbenken, at sambo tok seg av avføringen om det skulle komme inne, OG at jeg ikke satt HELT oppi den hele tiden:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå