Sabina og gjengen Skrevet 22. oktober 2006 #1 Skrevet 22. oktober 2006 Lille Leo har vært ekstremt strete og tydelig sliten idag, vært mye farting i helga. Så vi trenger en dag hjemme og roa ned tempoet litt, er barselgruppe til tirsdag også.... men vi får prøve igjen neste gang kanskje. beklager virkelig... meeeeen: KOS DERE!!
Mulan - Og to søte trollunger! Skrevet 23. oktober 2006 #2 Skrevet 23. oktober 2006 Vi får heller ikke kommet ( ( Buhuuuu......... Ringte kontofonen min nemlig, og der var det ikke akkurat særlig å gå på restaurant for! Sinnsykt kjipt, hadde gledet oss til å møte dere igjen, og de vi ikke har møtt før. Men neste gang, da skal jeg sørge for å legge av litt cash! ;o) Håper ikke det blir lenge til da.. Kanskje noen har stor leilighet og kan ha hjemme-treff? ;o) Kos dere masse masse da!!!!!!!!!!!!!!!!
Lisa & lille Noah<3 Skrevet 23. oktober 2006 #3 Skrevet 23. oktober 2006 Det var trist:( Vi som hadde gledet oss sånn til at dere skulle komme... Kos dere hjemme i dag da,så sees vi kansje neste gang? Klemklem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå