Anonym bruker Skrevet 20. oktober 2006 #1 Skrevet 20. oktober 2006 Hva er favoritten til deres 4mnd gamle baby?
LivetErEnLek Skrevet 20. oktober 2006 #2 Skrevet 20. oktober 2006 Om de er gutter eller jenter har ingenting med saken å gjøre. I den alderen der er alt med kontrastfarger, alt som lager spennende lyder når de tar på dem, alt med speil spennende. For tiden er det en rød og sølvfarget gassballong som er favoritten her.
Anonym bruker Skrevet 20. oktober 2006 #3 Skrevet 20. oktober 2006 Ja jeg mente ikke at det skulle være noe forskjell....ville bare si hva jeg hadde
katoes Skrevet 20. oktober 2006 #4 Skrevet 20. oktober 2006 Rangla de har på Cubus. Den har vært en favoritt for mange babyer jeg kjenner.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå