_NIA_ Skrevet 17. oktober 2006 #1 Skrevet 17. oktober 2006 Hei folkens! Jeg har en datter på 11mnd, og vi sliter skikkelig med tannpussen!! Hun klemmer igjen munnen og begynner å gråte men en gang..Noen som har noen gode råd?
nalina Skrevet 17. oktober 2006 #2 Skrevet 17. oktober 2006 godt det ikke bare er oss da:) men vi setter på vaskemaskina og da ser han på den og glemmer at han skal pusse tenner:)
_NIA_ Skrevet 17. oktober 2006 Forfatter #3 Skrevet 17. oktober 2006 Takk for svar! Jeg får prøve det...prøver d meste! Ei i barselgruppa mi sa hun hadde kjøpt tannbørste som hun trer på fingen..aner ikke hvor hun har kjøpt den, noen som vet? Det virka visst kjempe fint for dem..
♥Prinzessin♥ Skrevet 17. oktober 2006 #4 Skrevet 17. oktober 2006 Prøv så godt du kan å gjøre tannpussen til en lek, noe barnet kan glede seg til! Jeg har en slik tannbørste som du trer på fingeren, kjøpte den på Brio eller Ringo, husker ikke helt.
_NIA_ Skrevet 17. oktober 2006 Forfatter #5 Skrevet 17. oktober 2006 Da skal jeg se om jeg finne en i morgen! Tusen takk!
*Magic* Skrevet 17. oktober 2006 #6 Skrevet 17. oktober 2006 Vi har også en sånn tannbørste til å tre på fingeren. Lå i en stelleveske fra apoteket som vi fikk i barselgave. Det er det eneste som fungerer her nå. Gir han i tillegg en tannbørste som han kan fikle med selv, og da går det greit:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå