Gå til innhold

Rykkninger i hele kroppen når hun sover....


Anbefalte innlegg

Skrevet

jenta mi på 25 dager har skikkelige rykkninger i kroppen når hun sovner etter mat. Hva kommer det av...synest det er litt skummelt.

 

Takk for svar hilsen høne mor

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvordan da? At hun slår opp m armene, er en refleks, el rister hele lille bebisen? Ring HS om du lurer på det, de har sikkert svar!!

Skrevet

kan forklare det som leamus vist det er det det heter...rykkninger i hele kroppen ja.

Skrevet

Heisann:)

Jobber på nyfødtintensiven og vi får av og til ned barn fra barsel pga rykkninger. men eeg er negativt og legene sier det er rykkninger som ikke er farlige. Slike som mange barn har i innsovningsperioden og som er helt ufarlige:) men snakk med helsesøster med tanke på om det kan være noe annet som eks kramper.

 

Det er sikkert ikke noe..men lurt å høre for å være på den sikre sida;)

Skrevet

Er visstnok ganske vanlig i innsovningsfasen hos de små babyene. Min sønn gjorde det de første ukene, men har sluttet med det nå. De sier at de drømmer i den fasen.....skal tro hva de drømmer om???? En foss med melk kanskje??

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...