Anonym bruker Skrevet 27. september 2006 #1 Skrevet 27. september 2006 Trenger synspunkter, har rota ting litt til for meg selv:) Skal prøve å gjøre historien kort: Er ei jente på 27 med en sønn på snart 9 mnd. Har vært alene med sønnen siden han ble født, og forholdet til pappaen er på et greit samarbeidsplan. Er helt over x'en, og har hatt en herlig tid helt alene etter at vi gjorde det slutt da jeg ble gravid. Nå er tingen den at det plutselig, PÅ SAMME DAG, melder seg to tilbud på mannfolkfronten! La oss kalle dem A og B. A traff jeg på internett etpar dager i forveien, vi fant tonen med en gang, og siden han jobber bare 20 km fra meg bestemte vi oss for å treffes der en ettermiddag forrige uke. Vi falt egentlig litt pladask begge to, og i helga var han her hos meg. Vi går utrolig godt overens, har samme holdninger og interesser, og er fysisk tiltrukket av hverandre. Han har to barn, og er helgepappa. Han har mye av det jeg alltid har "lett etter", og det føltes litt som å "komme hjem". Samtidig ser jeg jo utfordringer, og det er ting som ikke er så "perfekt". Vet for eksempel ikke om vi har samme humor, og mens jeg er høyt utdanna er han praktisk anlagt og har et håndverkeryrke. Osv osv.. Men over til neste, B: samme dag som jeg skulle møte han ringte bestevenninna mi, og sa at jeg bare MÅTTE bli med på blind date med en kollega av henne. Hun kjenner meg utrolig godt, og mente dette kunne være "the one" for meg! Jeg fortalte henne om A, men hun mente at jeg likevel burde treffe B, og at jeg ikke hadde lovt noen noe (enda). Hun sa at sålenge jeg ikke hadde rota med noen av de, og ikke gitt store forhåpninger, var det vel ok å treffe B bare for å "se d an"... (Det hun ikke vet er at jeg og A hadde sex i helga). Venninna mi sendte bilde av B, og han var dritkjekk! A er mer av den sjarmerende typen, og ikke direkte pen, mens B var bare nam nam... Kan i tillegg nevne at B har en høy stilling i et stort firma, er mer bereist og "verdensvant", om en kan si d slik. Begge guttene virker utrolig bra, snille, ærlige og jordnære. Så nå sitter jeg her og vet ikke hva jeg skal gjøre. Skal treffe A igjen i kveld, mens B ringte i går og var kjempegira på å treffe meg til helga. HVA GJØR JEG???????? Treffer B og ser om han virker "bedre" enn A og tenker at da ville jeg uansett før eller senere truffet noen som jeg likte bedre enn A, eller la være å treffe B og satse på A? Setter pris på seriøse kommentarer og råd............
Mulan - Og to søte trollunger! Skrevet 27. september 2006 #2 Skrevet 27. september 2006 synes virkelig du skal treffe B! Tenk om han er den stoooooore kjærligheten!!!!!!!!! Men kaaaanskje du skal ta det litt rolig m A frem til du har møtt han andre, så han ikke får store forhåpninger og sånn...? LYKKE TIL!!!!
Nicolina Skrevet 27. september 2006 #3 Skrevet 27. september 2006 Så lenge du faktisk ikke har lovet dem noe, ikke hatt sex med noen av dem, så kan man vel date så mange man vil på en gang? Pass bare på at du husker på hvem som har sagt hva slik at ting ikke går i surr for deg! Lykke til, du er jo vanvittig heldig da!!!
Anonym bruker Skrevet 27. september 2006 #4 Skrevet 27. september 2006 Hadde jeg vært A.....dvs. hatt sex for så å finne ut at du samtidig møtte andre hadde jeg blitt forandret til en heks på 2 sekunder. Snakk litt med B, spør han rett ut om ting du lurer på og vær obs på at det at han er verdensvant og bereist kan betye noe av det samme som: Det er ikke lett å reise med barn osv.
Anonym bruker Skrevet 27. september 2006 #5 Skrevet 27. september 2006 Jeg har akkurat samme problem som deg... Bare at det er A, B og C... Alle er interessante på sin måte..
Elaiza Valentine Leonstar Skrevet 27. september 2006 #6 Skrevet 27. september 2006 Duuuuuuuuhhh!! Det kaller jeg et LUKSUSPROBLEM!!!! Date begge to, bestem deg og send den andre til meg:)
trillemamma Skrevet 27. september 2006 #7 Skrevet 27. september 2006 Snakker om luksusproblem. Ja, du gjør jo ikke noe ulovlig om du ikke går til sengs med B, men så er det jo som regel også følelser inni bildet. Jeg tror jeg hadde holdt meg til A, også hatt han andre på vent, hvis det er mulig, rett og slett for å være sikker på å ikke gjøre noe dumt.
Gjest Skrevet 28. september 2006 #8 Skrevet 28. september 2006 enig med de andre her...ikke lov noen av dem noe og så ser du om du kan holde dem begge varm en liten stund. ikke lyv om det, men du trenger jo ikke anonsere det heller da lykke til!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå