Anonym bruker Skrevet 26. september 2006 #1 Skrevet 26. september 2006 Hei, Noen som har brukt det og vil dele erfaringer? Lillegutt er blitt helt propell om natten, sparker, vrir seg og har hørt noen få hjelp av babysafe. Hvor kan dette evnt kjøpes? Nettbutikk??
Gjest Skrevet 26. september 2006 #2 Skrevet 26. september 2006 Ja, jeg har det. Kjøpte det fordi lillegutt på snart 5 mnd. snudde seg over på magen hele tiden. Og det endte med at han våknet og begynte å gråte. Sånn holdt vi det gående ca. hvert kvarter hele natta, hver natt. Har ikke brukt det på over 1 uke nå, for han har roet seg litt. Nå havner han kun på magen når han våkner (snur seg over med en gang han våkner) så da går jeg inn og mater han eller tar han opp (hvis det er morgen). Legger han på ryggen igjen og han sover slik videre. Jeg kjøpte min på barneverden på Alnabru og der kostet den 500 kr. Du får også kjøpt den på www.sparkjop.no men den er uten stropper til å binde fast i sengen, er kun en pose.
Ane4barn Skrevet 26. september 2006 #4 Skrevet 26. september 2006 Vesla vår begynte å snu seg på magen da hun var 3,5 mnd, sov videre ei stund men begynte så å gråte fordi hun ikke var komfortabel med å ligge lenge på magen. Vi tok i bruk babysafe og brukte den til hun var ca 6 måneder. Det fungerte kjempefint hos oss. De blir jo ikke helt fastspent, det går fint an å snu seg over på siden - iallfall i den posen vi hadde.
Anonym bruker Skrevet 26. september 2006 #5 Skrevet 26. september 2006 Vi har babysafe. Jenta vrikket seg inn under dyna, og dermed ble det babysafe. Fikk den når hun var 4 mnd, og har siden sovetmed den. Sover fra 19 til 09, og ligger i ro, uten å sparke dyna og slikt. Annbefales!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå