to ganske tette og helt ferdig Skrevet 26. september 2006 #1 Skrevet 26. september 2006 Problem: datter, 7 uker, helt vidunderlig elsker henne over alt på jord. Sover en god økt på dagen alene. Ellers på dagen sover hun ikke hvis ikke hun ligger i armene mine, i bæresjalet, alt annet enn å ligge alene og sove. Hvis hun sovner i armene mine og når jeg da legger henne fra meg går det ca 5 min så våkner hun igjen... Er det noen som har noen triks for å få henne til å sove videre? Litt slitsomt å bære henne og bysse henne i søvn hele kvelden. Trøtt det er hun, det er det ikke tvil om men sove, å nei ikke alene!!!!! Takk for svar!!!
SkRuLLa,Synnis&SpiRa Skrevet 26. september 2006 #2 Skrevet 26. september 2006 jeg hadde samme problemet når synnøve var så lita, og det som hjalp her, var å rugge vogna over en dørstokk, jevnt og regelmessig... de liker regelmessige bevegelser.. men det ble noen timer med rugging tilsammen da... nå når synnøve har blitt 3 mnd, sover hun opptil FEM timer om dagen, det er heelt villt, i forhold til før!! lykke til=)
langevipper Skrevet 26. september 2006 #3 Skrevet 26. september 2006 Samme her, vi kunne aldri legge henne fra oss...sov som bare det liggene på oss, men våknet med en gang vi la henne fra oss. Men nå kan også hun sove i 5 timer i strekk om dagen, og vi kan tillogmed ligge henne våken i sengen og så sovner hun av seg selv. Men hun må være trøtt og villig til å sove. tror hun var rundt 9 - 10 uker da hun klarte å sove for seg selv. I begynnelsen måtte vi ha henne imellom oss i sengen for at vi i det hele tatt skulle få sove. Oda er nesten 3 mnd nå:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå