♥Tullerusk♥ Skrevet 25. september 2006 #1 Skrevet 25. september 2006 Men er veldig mye på bli gravid på BIM sidene... Litt om meg: Er 24 år og samboer er 27. Vi har en liten gjokk sammne som blir snart 3 år om ikke så mange dagene... Vi bor i skedsmo kommune... Sambo jobber i oslo og jeg har endelig begynt å ta utdanningen min som vil ta minst 7 år.. Klem fra meg=o)
Ranveig R Skrevet 25. september 2006 #2 Skrevet 25. september 2006 Hei og velkommen ) Denne debatten er som du sikkert har lagt merke til, flett ny, så jo fleire som snublar inn her jo bedre er det. Kanskje eg må informere nokon om at sida fins... Så spennande å ha begynt på utdanning då! Tar du fulltid eller deltid? Og kan eg spørre kva du utdannar seg til?
♥Tullerusk♥ Skrevet 25. september 2006 Forfatter #3 Skrevet 25. september 2006 Hei! Nå tar jeg voksenopplæring for å få generell studiekompetanse... Så blir det Sylepleierskolen Håper å komme inn. så tilslutt så blir det jordmor utdanning... Så jeg skal og håper å bli jordmor en dag=o) Studerer på fulltid=o) Ser at det er veldig nytt her ja... Så det er vel best å smøre seg med tålmodighet for å få svar=o)
Ranveig R Skrevet 25. september 2006 #4 Skrevet 25. september 2006 Oi, det høyrdest kjempespennade ut! Og litt skummelt... Tenk å vere jordmor då. Då må du vel ha nerver av stål (men som kan bli mjuke og) ) Lykke til i alle fall!
♥Tullerusk♥ Skrevet 25. september 2006 Forfatter #5 Skrevet 25. september 2006 Kommer til å bli den mest følsomme jordmora som finnes tror jeg... Begynner å sippe etter å ha sett en fødsel... Så vakkert...På en måte...=o) Takk=o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå