Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

I dag har jeg vært på min første legetime, har tatt flere cb-tester hjemme som viser at jeg er gravid, men da legen hadde sjekket min urinprøve, var den negativ. Jeg ble fryktelig lei meg, og tenkte at jeg kan da ikke ta så feil !!!

Vi satt og pratet litt da legesekretæren kom inn, og hun hadde tatt en test til, og den viste POSITIV ! Gudskjelov.

Det hadde visst skjedd en gang før, så de tenkte at de skulle ta en test til, for de syns utslaget på den første var litt merkelig. Så nå har jeg tatt en gjeng med blodprøver, og skal tilbake om en mnd tid. Er bare 7 uker på vei.

Kjenner jeg er skikkelig glad nå.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

oj, så skummelt. Hadde fått helt hetta hvis legen plutselig hadde sagt at jeg ikke er gravid ja! Hjelp liksom...

 

Fint at det gikk bra tilslutt da =)

Skrevet

Ja, jeg er veldig glad for det. Dette blir våres 2. barn, og jeg vil jo ikke at det skal være så altfor lang tid mellom dem. Derfor ble jeg svett når legen påstod at jeg ikke var gravid.

Men det endte lykkelig.

Skrevet

Så ekkelt da..men godt at de også fikk en posetiv test....grattis

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...