Cat&Gullungene Skrevet 19. september 2006 #1 Skrevet 19. september 2006 Datteren min er 6 uker og jeg har vœrt usikker de siste dagene om jeg skal ta på strømpebukse eller ikke. Jeg har ikke gjort det ennå, for det er jo ikke blitt så veldig, veldig kaldt heller?? Hva gjør dere?
Mulan - Og to søte trollunger! Skrevet 19. september 2006 #2 Skrevet 19. september 2006 har ikke begynt her ennå, bruker forede bukser istedet. Om det blir under 10 grader så tror jeg strømpebuksen skal på, hvertfall om det er surt høstvær!
firemerkersmør Skrevet 19. september 2006 #3 Skrevet 19. september 2006 Brukte det under tynn olabukse i dag. Tassen var litt oppe. Erv 3 måneder
Anonym bruker Skrevet 19. september 2006 #4 Skrevet 19. september 2006 Jeg bruker strømpebukser på min.Han er 5 mnd.
mai mammaen til to Skrevet 19. september 2006 #6 Skrevet 19. september 2006 idag hadde jeg på hennedet, men tok den av etter en stund...er jo godt og varmt i vognen...så da hadde hun bare body og strømpebukse og lue på...er 4.5 mnd
Cat&Gullungene Skrevet 19. september 2006 Forfatter #7 Skrevet 19. september 2006 Synes jevnt over at det er ganske vanskelig å vite hva man skal ha på inne og ute, både av klœr og av dyne eller eventuelt bare helseteppe og ullpledd over. Synes ofte hun blir varm og svett selv om jeg passer veldig på at hun ikke har på seg for mye. Er så redd for overoppheting også? Men så kommer moren min og er nesten sjokkert fordi jeg ikke bruker lue, strømpebukse og dyne på henne når jeg går ut???
Lilleh Skrevet 19. september 2006 #8 Skrevet 19. september 2006 Det er kjempevanskelig å kle! Og jeg faller nok inn i kategorien mye klær enn mindre.. (men hun svetter ikke da) Jenta mi (7 mnd) sitter i sportsvogn nå, og vi har begynt med strømpebukse og lue. Av og til har hun et helseteppe eller ullpledd over, spesielt når hun skal sove, ellers uten. Kommer an på om det blåser/temperatur etc.. HUn har nettopp vært forkjølet med tett nese og hoste, så jeg begynte å kle mer etter dette.. Luen er en tynn ull/silkelue fra nøstebarn som ikke er så varm, men luner godt. Jeg hadde helt sikkert brukt det i dypvogna også.. Men jeg ser jo at jeg er en av de få som har det på babyen her i Oslo.. sikkert arvet min mors trang til å kle på mye klær..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå