Courtney Skrevet 18. september 2006 #1 Skrevet 18. september 2006 Hei Hva betaler dere i timen for barnepass (svart)? Tenker å bruke en tenåring som har lyst å tjene penger. Men denne jenta er over 18 og jeg syns det er super vanskelig. På den ene siden vil jeg betale godt, men jeg kommer jo nesten ikke til å ha råd til å gå ut hvis det blir 500-700 kroner for barnevakt hver gang hi hi. Noen som kjenner yngre jenetr i Oslo som kunne tenke seg å jobbe som barnevakt? Courtney
Gjest Skrevet 18. september 2006 #2 Skrevet 18. september 2006 Jeg betaler fra 30 til 50 kr i timen. Runder opp og ned til hele femtilapper(feks 200 kr for 5 timer). Men hun er jo "bare" 14 år.
Therese_B Skrevet 19. september 2006 #3 Skrevet 19. september 2006 Vi har ei nabo jente på 14 år som pleier å sitte barnevakt for oss. Noen ganger har hun gått på trilletur, da får hun 50 kr timen. Dersom hun sitter barnevakt om kvelden etter at ungene er lagt får hun max 200 kr. selv om vi er borte mer enn 4 timer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå