Gå til innhold

Tar kvelden jeg ;-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skulle bare logge meg på for å sjekke om det var noe liv her inne (abstinens etter et par dager uten dibbing) i det sambo og jeg skulle køye. Og ble i stedet sittende her å lese og le ;-) Styggt redd for at sambo nå snorker høyt for dette tok tid!

 

Men NÅ tror jeg at jeg en nogenlunde a'jour på de siste dagers tråder. Våger meg derfor i seng.

 

Natta alle dere koselige dibbere der ute!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Natta!

På tide å ta kvelden snart her også, med to små som våkner aaaaaaalt for tidlig må man sove mens man kan! Våkner hver lørdag og søndag i 6-7 tida med at den størst spør: "Er det barne-TV snart?" Hun blir helt stressa av at Pysj-Pop-Baluba m.m. starter i 8-tiden. Snart forbanner jeg hele dritten, altså.... - skulle egentlig ønske at det kunne starte en time senere, kanskje vi kunne sove litt lengre hele gjengen da!?!

 

Liker å sove leeeenge i helgene, nemlig!

Men den tid er forbi!! (For en stund i allefall - det går vel fort til de blir tenåringer og sover til langt på dag....... Da blir vel DET et irritasjonsmoment.....)

 

Sånn er livet!;o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...