Reveenka Skrevet 10. september 2006 #1 Skrevet 10. september 2006 trenger hjelp, for dette er gubbens pc og det blir m[nelyst hvis jeg ikke f[r dette i orden...*dette er jobbpc\n hans) Regner med at dere ser de rare tegnene som dukker opp. Hva har jeg gjort_ Hjelp!
Gummelillan Skrevet 10. september 2006 #2 Skrevet 10. september 2006 Oi, det så ikke helt lurt ut, nei. Jeg finnes ikke teknisk så mitt beste råd er vel å slå den helt av og se om den blir "bra" av seg selv?
Attpåklatten :-)™ Skrevet 10. september 2006 #3 Skrevet 10. september 2006 Nå skal datteren min prøve å forklare her: Du vet på den startlinja, du kan ha kommet borti den knappen der man skifter språk. og hvis det står "EN" der så må du trykke på den knappen der det står "EN" og gjøre om til "NO"(Nede til høyre)
Attpåklatten :-)™ Skrevet 10. september 2006 #4 Skrevet 10. september 2006 H[per det hjalp deg til [ l;se problemet!!! Kjekt med ten[ringer i huset ikke sant___
Reveenka Skrevet 10. september 2006 Forfatter #5 Skrevet 10. september 2006 Tusen takk; det er flott med ungdom i huset! c",) Fikk også superraskt svar på Skravlesiden; så nå er kvelden reddet - jeg kan kose meg med månelyset fra den nesten fulle månen ute!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå