Gå til innhold

Katt??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Både jeg og forloveden min er katte elskere. Mens jeg gikk gravid måtte vi avlive vår nydelige pus pga en ulykke. Nå har vi lyst på katt igjen, men vet ikke om det er så lurt med tanke på at vi har baby i hus. Noen som har erfaring eller tips?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har katt, og det går kjempefint. Nå er jo den voksen og bryr seg ikke så mye om babyen, men hvordan det kan være med en leken kattunge vet jeg ikke. Er kjempekos med katt da:-)

Skrevet

vi fikk oss kattunge da lillegutt var 4 mnd gammel.. og katten ELSKER lillegutt! skal alltid være der han er, til og med på stellebordet :o) og blir helt vill når lillegutt ammes. da vil katten til puppen den og (er jo ikke så lenge siden den ble avvent fra moren)... så er nødt til å stenge den inne i et annet rom når jeg ammer lillegutt. og så er den veldig glad i å bite han i tærne.. det må være det eneste som er litt negativt med den.. men er jo så forskjellig fra katt til katt.. dere får bare prøve :o)

 

lykke til

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...