Merluza Skrevet 6. september 2006 #1 Skrevet 6. september 2006 Hei! Kan noen hjelpe meg? Skal være forlover til sommeren og trenger knallgode tips til utdrikningslaget. Hun laget et veldig bra til meg, så nå er det min tur. Vær snill og kom med noen tips. Er det noen som vet om noen gode nettsider?
Anonym bruker Skrevet 6. september 2006 #2 Skrevet 6. september 2006 Jeg lagde et rebusløp for min venninne, hvor løsningene var en pub hun måtte finne, ta noe å drikke og plukke opp deltagerne og neste rebus. Rebuslappene hadde jeg lagd som et puslespill og baksiden var en stor rebus med endestasjonen som var Vestkantbadet (Oslo) som vi hadde leid for et par timer, der koste vi oss med vin/musserende og frukter+bading. Kvelden endte med god mat og godt drikke på restaurant. Fikk laminert rebusene slik at de holdt hele veien. Hun ble kjempefornøyd. Hadde også med en bok hvor alle deltagerne skrev hilsen til den kommende bruden, i etterkant ble rebusene og bilder limt inn. (Boka var en svart A5 scrapbook). Jeg har også vært forlover for en annen venninne, ca 10 år siden, da hadde jeg ordnet med gresk piknik i Frognerparken hvor alle som kom hadde med sin rett, drikke og "gaver" som hun måtte gjette hva var. Vi hadde leker og konkurranser. I tillegg hadde alle med en ting som hun måtte selge til turistene. Vi var alle kledd i togaer. Etter pikniken som varte i mange timer skiftet vi og dro på byen. Begge utdrikningslagene startet i 11 tiden på dagen og sluttet rundt midnatt, da var alle slitne og fornøyde, også de som ble drukket ut. Et annet utdrikningslag jeg har vært med på leide mannlig stripper, vi spiste pizza, så ble det bytur med karaoke. Litt vanlig og kjedelig kanskje? For min egen del, så ønsker jeg meg en hyttetur med gode venninner, godt drikke, mat og en frihelg! Er liksom litt for "voksen" til å være med på et utdritingslag (og vi har jo snart vært sammen i 14 år og har barn). Får bare håpe at min forlover blir med på den ideen ). Lykke til med planlegningen! Har ingen nettside for hånden dessverre.
sussa4 Skrevet 7. september 2006 #3 Skrevet 7. september 2006 Et perfekt utdrikningslag for min del vil være avslapping, god mat og drikke sammen med vennene mine..F.eks spa, hudpleie på dagen og en koselig, rolig jentekveld
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå