Anonym bruker Skrevet 31. august 2006 #1 Skrevet 31. august 2006 jeg og sambo har tenkt oss på købencruice over jul og har da tenkt å få me oss ei sexy og våt jente i senga... hehe... men åssen skal vi få til d? forslag? helt seriøst tror jeg d er jeg som må ta meg av sjekkinga..hehe...mannen er ganske beskjeden av seg... men jeg elsker å flørte... men hvordan få ei jente på kroken når man er ei jente selv...?? 'håper på mange forslag;)
Anonym bruker Skrevet 31. august 2006 #2 Skrevet 31. august 2006 Du kan jo spørre meg, om jeg vil prøvekjøre deg først, så kan jeg sikkert gi deg noen navn og en god referanse:-)
Gjest Skrevet 31. august 2006 #3 Skrevet 31. august 2006 La typen din sjekke opp dama, kanskje han stikker av med henne og vil ha henne for seg selv!
Anonym bruker Skrevet 31. august 2006 #4 Skrevet 31. august 2006 Tror egentlig bare at dere må treffe den "riktige" jenta... Jeg liker å bli flørtet med av jenter, selv om jeg er hetero.. Finn den "utvalgte", se an oppførselen, bli mer og mer dristig i praten, og se om ho er med... Lykke til-spennende!
Gjest Skrevet 1. september 2006 #5 Skrevet 1. september 2006 Håper det er vel gjennomtenkt. Tror egentlig det er få personer som takler å få en tredjepart inn i forholdet.
Anonym bruker Skrevet 2. september 2006 #6 Skrevet 2. september 2006 VI har møtt noen jenter, de fant vi på nettet da... Mange muligheter der, finnes mange sider... har faktisk funnet meg en jente jeg skal møte mot slutten av mnd :-) Lykke til! :-) tara
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå