Anonym bruker Skrevet 30. august 2006 #1 Skrevet 30. august 2006 Må ærlig innrømme at jeg glemmer knipeøvelser i løpet av dagen. Kommer på det om kvelden når jeg skal legge meg, men da er jeg som regel slått ut at jeg ikke orker:-) Og legen min sa faktisk at jeg må intensivere knipeøvelsene skikkelig for det er blitt ganske vidt der nede...håper ikke det er for sent nå etter 2 måneder, de musklene kan vel trenes opp når som helst?
solsikke pike+pikeimagen/uke41 Skrevet 30. august 2006 #2 Skrevet 30. august 2006 Buff nei jeg har ikke vært flink =0(
nasse nøffen Skrevet 30. august 2006 #3 Skrevet 30. august 2006 aldri for sent=) ett godt råd, gjør det når du er oppe å ammer om nattan... gjort d til en rutine jeg, så har jeg noe å gjøre mens jeg sitter der=)
fru <3 Skrevet 30. august 2006 #4 Skrevet 30. august 2006 Helt inntil forrige uke så..da kneip jeg flere økter pr. dag. Så kom halve slekta på besøk med overnattinger fra torsdag til mandag. Da kom jeg ut av gemet, var sliten... fantastisk med besøk ikke noe med det altså! Fikk innkalling til gyn forleden uke ( pga total ruptur 3d ), tror jeg skal be dem sende meg brev hver uke slik at jeg virkelig kniper som bare det =0). Joda musklene kan trenes opp når som helst. Viktig at du kniper riktig for å få "uttelling".
☆Meg og lille snuppis+knerten☆ Skrevet 30. august 2006 #5 Skrevet 30. august 2006 Bedre sent enn aldri!!! Jeg husker nesten aldri å knipe - skulle gjerne ha noen som kunne minne meg på det hver dag... Kanskje jeg skal henge opp en huskelapp på kjøleskapet? Tror jeg går og gjør det nå... - så jeg husker det - hehe =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå