det snør-og-snør Skrevet 28. august 2006 #1 Skrevet 28. august 2006 vi har det helt supert. Gutten vår på 14mnd har nettopp begynt i barnehage, og går kun 2 dager i uken,. dvs at kontantstøtten dekker barnehageregn,- kjempe deilig. Og vi var så heldige å få med oss de første skrittene rundt 11mnd alder. (nå løper han), og han sier mange ord. Jeg føler ikke at jeg skyver vekk ungen til barnehagen. Han trives der de 2 dagene, og koser seg med oss de 5 andre dagene. Har det helt toppers alle sammen:0) Han får vært hjemme med oss, men samtidig skaffe seg venner, og leke med andre påhans alder i barnehagen.og han blir tryggere på å være sammen med andre. så når mange er imot/mot barnehage/hjemmeværende så er det så teit å dra alle over en kam. Alle barn er forskjellige., men våres ordning funker supert:0) (ikke noe negative drittmeldinger plis, jeg vet jeg har skrivefeil osv, men det bryr meg ikke) kos dere alle sammen:0)
Marengs Skrevet 30. august 2006 #2 Skrevet 30. august 2006 Er du på jobb to dager i uka? Eller har du flere barn og er hjemmeværende med dem? Bare lurer, høres jo helt digg ut å ha muligheten til bare kunne gå hjemme med barna.
Anonym bruker Skrevet 31. august 2006 #3 Skrevet 31. august 2006 Ja jeg jobber 2 dager i uken, (innimellom), mens pappa jobber fullt. Skrev dette innlegget pga det er så mange som kritiserer at små barn blir sendt i barnehage, og andre at barna er hjemme. Men det kan funke fint for noen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå