Attpåklatten :-)™ Skrevet 28. august 2006 #1 Skrevet 28. august 2006 Jeg må bare få si at hver gang jeg leser et innlegg fra deg så blir jeg i så godt humør:-) Både nicket ditt og måten du skriver på er så herlig befriende og latteren kommer hver gang! Takk for det og fortsett du MAY LISE!!!
Tigergutt Skrevet 28. august 2006 #3 Skrevet 28. august 2006 Hei Attpåklatten! Jeg har skrevet til deg på Skravlesiden
Attpåklatten :-)™ Skrevet 28. august 2006 Forfatter #5 Skrevet 28. august 2006 :-) svart deg nå på skravlesiden:-)
Tigergutt Skrevet 28. august 2006 #6 Skrevet 28. august 2006 Jeg så det nå - takk takk! Det er kjempe koselig med "liten" baby, men det er jammen deilig når de nærmer seg 5 mnd og man kan kose seg på kafe etc. Jeg måtte søke på May Lise kødder du ikke med etter innlegget ditt! Joda, fresk dame.......hehe..
Ådæven Skrevet 29. august 2006 #8 Skrevet 29. august 2006 DET VAR ÅLREIT Å HØRE! SOM DU KANSJE HAR FÅTT MED DEG SÅ ER DENNA MØKKADATAN MIN IKKE HELT GO,DERFOR JEG HAR SVÆRE BOKSTAVÆR. Å SÅNN RETTSKRIVING DRIVER JEG IKKE MED,MEN DET ER MANGE HER SOM SKRIVER MED STØGGSKRIFT,SYNS DET ER OKEI JEG. SØNN MIN GÅR PÅ SKOLE,Å DRIVER Å RETTÆR PÅ MORA SI HAN..HE HE
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå