Du og jeg og vi fire Skrevet 27. august 2006 #1 Skrevet 27. august 2006 Tror min lille er lei av lekene sine, og på tide å anskaffe noe mer utfordrende for han. Er det noen som har tips til artige leker, gjerne jeg kan bestille over nett? Han er forresten 10 mnd. Tusen takk for tips!
<3 storefis&lillefis <3 Skrevet 27. august 2006 #2 Skrevet 27. august 2006 hvis du bor enten i nærheten av kristiansand eller jessheim er det en butikk som heter læringsverkstedet. De har kjempemasse bra leker. Desverre er ikke nettbutikken like bra.. ellers har jeg sev fått tips om alveslottet.no sprell.no riktigeleker.no sunneleker.no men ingen av disse var noe for meg hvertfall, men du kan jo sjekke de ut.=)
Ranveig R Skrevet 27. august 2006 #3 Skrevet 27. august 2006 Har dytta opp ein tråd som var her for nokre dagar sidan. Kanskje den kan vere til hjelp.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå