Gå til innhold

Når sov de gjennom hele natten...?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det gjorde hun første gang da hun var 8mnd.

Fullammet i 6mnd å hun spiste ikke nok på dagen før hun var 8mnd. Var så opptatt av puppen å ikke av fast føde før hun var 6mnd.

 

Fra hun var 0-6mnd ammet jeg henne hver 3.time hele døgnet men når vi begynte med grøt og litt middag etter 6mnd spiste hun en eller to ganger på natta så det hjalp litt. Men tok et par mnd før hun spiste 3 faste måltider å først da sov hun natten gjennom uten mat.

12 timers stillhet :)

Skrevet

3 mnd gammal sov ho frå 22-06. Ho sov gradvis lenger og lenger uten mat etter at vi flytta ho på eige rom 2 mnd gammal.

Skrevet

Snuppa er 3 mnd og 1 uke. begynte å sove fra 21 til 08 for 3 uker siden ca.

Skrevet

lillegutt er 5uker og sover fra ti.elleve tida og fram til halv seks ca. det er jo hele natta det..

 

Skrevet

lillegutten min sov 6 timer sammenhengende fra han var 1 til 3 mnd, 8 timer fra 3 til 4 mnd og har siden (er 5 mnd) sovet 10 - 12 timer sammenhengende om natten. sluttet med nattpupp da han var ca 3 mnd...

Skrevet

Fra hun var ca 1,5 mnd sov hun fra 19-07 uten mat.

Skrevet

Ikkje enno i alle fall. 11 mnd.

Skrevet

Fra hun var ca. 2 mnd sov hun fra 21 til ca 6-7. Sover fremdeles på samme rom som oss:-)

Skrevet

Från ca 3 månader, var heldig! MEN nu när han är7,5 mån så har han börjat vakna runt 02...prövar att ge bara vann, men noen gånger så är han verkligen sulten...magen hans brøøøøler! Selv om han spiser en stor porsjon gröt för han sover...(ca kl 18.30 spiser han gröten sin) Noen som har det samma "problemet"?

Skrevet

3uker sov hun fra 24.00-08.00 og fra 5 mnd sov hun fra 20.00-07.00

Skrevet

dere som har herlige unger som sover fra ca 21 til ca 6-7 uten amming, har dere gjordt noe spes eller bare så heldige?

Min gutt er 5 uker og sover fra 20.30 - 01.30, får mat og sover til 05.30/06.00...klager ikke jeg altså, men bare lurer:-)

Skrevet

Gutten min får MME da,men har sovi natta gjennom i ca 1mnd nå,er litt over 3mnd :) Hadde ikke skrikekur eller noe for å slutte med natt flaska,han bare sov hele natta plutselig og det har han gjort siden :)

Skrevet

I går natt :) :) :)

Håper han gjør det i natt også... er spent, han sovnet for en halvtime siden:)

Gutten vår er 2,5 mnd og får bare pupp

Skrevet

Min har sovet hele natten fra han var to uker, i begynelsen sov han fra 22 til 10. Nå er han 5 mnd og sover fra 20 til 8.

Skrevet

har alltid sovet fra 18-20 tida t 6-10 dagen etter, men ikke i d siste.. er snart 3mndr..

Skrevet

Kommer litt an på hva du definerer som natt...?

 

Ingen her har ennå sovet fra de legges (19-20) til neste morgen (06-08) uten amming. Men vi har hatt flere netter hvor enten den ene (2 år 8 mnd) eller andre (9 mnd) har sovet fra 00-06.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...