Lilla`83 *snuppa & snuppen* Skrevet 26. august 2006 #1 Skrevet 26. august 2006 hadde en SA den 23agust..... ( jeg gikk akk 2mnd med den lille spiren som ikke ville leve lengre! trøster meg med velse snuppa vår som forresten er 10 mnd i dag!! ;o))
*mamma til prinsesse vil ikke* Skrevet 26. august 2006 #2 Skrevet 26. august 2006 Huff, føler med deg! Veldig trist å høre! Sender en STOOOR klem til deg!
winneboo Skrevet 27. august 2006 #3 Skrevet 27. august 2006 Det var trist å høre Godt du har snuppa di å trøste deg med Mange klemmer til deg
Blind Gudinne Skrevet 28. august 2006 #4 Skrevet 28. august 2006 Uff, vet hvordan det er. Har mistet 3 stk selv..... Ikke noe morsomt akkurat. Men du vet ihvertfall at du kan bli gravid og bære fram et barn! Og se det på en annen side.... dette barnet hadde ikke vært levedyktig uansett, og det er bedre at det skjedde nå enn at du på den ordinære UL fikk beskjed om at dette ikke var forenelig med liv. Kroppen ordner opp selv som regel vet du =) Kos deg med lille snuppa di du. Stoooor klem fra
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå