Vona Skrevet 25. august 2006 #1 Skrevet 25. august 2006 Hei! Prøvde meg på Barnevogndebatten, men det er vel litt større aktivitet her. Jeg ser at flere nevner søskensete i forbindelse med om en skal investere i en søskenvogn. Hvordan fungerer et søskensete? Vi har Brio Kombi-vogn. Fins det egne Brio-seter, eller kjøper en noen som passer på alle vogner? Og brukes disse setene opp til et visst antall kilo?
krabbetrollet Skrevet 25. august 2006 #2 Skrevet 25. august 2006 Vi har også Brio kombivogn. Jeg fikk beskjed i Brio-butikken at Brio ikke lenger lager søskenseter, fordi vogna blir så ustabil av det. Så vi endte opp med å kjøpe et ståbrett i stedet. Det er sikkert andre produsenter som lager søskenseter fremdeles..
Vona Skrevet 25. august 2006 Forfatter #3 Skrevet 25. august 2006 Takk for svar! Hm, ok, da var det visst bare å glemme dét... Vi har også kjøpt ståbrett, men der blir vesla stående litt bakoverbøyd + at det var vanskelig å holde seg fast for henne (hun er 2 år). Vi må kanskje trene litt til...? :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå