Gå til innhold

6 uker gammel og feber!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det normalt at en 6 ukers gammel baby har feber? Hun hadde 39 i feber, men virket ellers helt normal.....

Trodde ikke babyene kunne bli syke når de fikk morsmelk..... Eldstemann ble syk for første gang da han var nesten 1 år.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

da tror jeg at jeg ville dratt til legen med henne.. de skal jo ikke være syke når de er så små.....

Skrevet

Lille knøtt ble forkjølet første gangen 8 dager gammel.

Ringte legevakta, fikk beskjed om å gi paracet om allmenn tilstandet ikke var bra. OG at han ikke spiste. Ring lege om du er i tvil.

Skrevet

ring helsestasjon eller lege å hør du,alltid best å høre med de når så små barn er syke. Er nok ikke så farlig om hun spiser godt og virker fin og våken,men...better safe than sorry,så ring du :-)

 

Snuppa mi hadde forresten spysyke da hun var 4-5 uker gammel(både jeg og hun låg å spydde gjennom 2 dager),hadde hun spydd særlig lenger,eller blitt slapp,så måtte hun på sykehuset å få intravenøs behandling.Men ble frisk av seg selv hun da,hadde ikke lagt på seg så mye ved neste veiing,men ikke så voldsom forskjell :-)

Skrevet

Takk for svar:) Hun spiser godt og virker ikke syk i det hele tatt. Men skal ringe alikevel.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...