Flower girl Skrevet 23. august 2006 #1 Skrevet 23. august 2006 Hmmm, gutten min har begynt å gulpe så mye... Ofte blir det 2-3 skift på han, hver gang han ligger på stellebordet......... MYE klesvask her, for å si det sånn.... Noen tips?
Gjest Skrevet 23. august 2006 #2 Skrevet 23. august 2006 Avbryt ammingen innimellom for å få han til å rape litt oftere..
**Homer's wife ** Skrevet 23. august 2006 #3 Skrevet 23. august 2006 Her holder gulpingen på å ta seg opp, ser det ut som... Forrigemann gulpet både seg selv og meg ut nesten ved hvert måltid. Jenta mi har ikke vært så ille, men det ser faktisk ut som at det øker på nå. Irriterende. I dag har jeg måttet skifte på henne et par ganger, vaske to sofaputer og tørke av sofaen, samt skifte på meg selv. Pga gulp. Og her hjelper det ikke med rapingen. Hun har ofte en god tørr rap. Så sekunder etterpå er det akkurat som hun får en lydløs hikk, og da flommer det over. Har lurt på om hun er litt forkjølet, selv om hun ikke har snørr, for det er endel slim i gulpen nå..
Anonym bruker Skrevet 23. august 2006 #4 Skrevet 23. august 2006 Etter mat, la han sitte minst 20 min i vippestolen før du skifter bleie på ham/legger ham ned
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå