Anonym bruker Skrevet 23. august 2006 #1 Skrevet 23. august 2006 Hvordan får jeg av trekket for vasking??? Har mista bruksanvisninga serru:-( Er jo ikke mulig dette her...Men det trenger seriøst en vask!
yasmina Skrevet 23. august 2006 #2 Skrevet 23. august 2006 Jeg pleide bar å ta hele stolen i dusjen for jeg tror ikke den kan maskinvaskes uansett.
Chatzy Skrevet 23. august 2006 #3 Skrevet 23. august 2006 ja d lurer jeg på å.... prøvde engang, men d ble bare surr.. ga opp å rensa med tekstil rens istedenfor..
Anonym bruker Skrevet 23. august 2006 #4 Skrevet 23. august 2006 Har håndvaseprogram på maskina mi, så jeg kunne vel ha brukt det. Men hvis det ikke r mulig å ta det av, så får jeg putte hele i dusjen jeg også da:) HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå