sandra84 Skrevet 22. august 2006 #1 Skrevet 22. august 2006 Huseker ikke helt hva den heter, men regner med det er bare 1. Hs mente at viss jeg bruker den kunne jeg kanskje klare og slutte med flaska. Har en veldig utålmodig gutt som vil at melka helst skal renne i munnen på han. Så han vil ikke suge på puppen min annet enn om natten. Men siden han ikke suger så mye er jo ikke melkeproduksjonen så stor.. Noen som har noen erfaringer med den???
firemerkersmør Skrevet 22. august 2006 #2 Skrevet 22. august 2006 Jeg fikk den når jeg hadde brystbetennelse. Nå fungerer utdrivinga så bra her at jeg merka ikke at den hadde noen effekt. Eventuelt så går utdrivinga tregere med betennelse, mens jeg md nesespray synes den var normal.
Mamma til godjenta & lillebror Skrevet 22. august 2006 #3 Skrevet 22. august 2006 Sprayen heter Syntocynon, og virker på utdrivingsrefleksen ved at musklene i brystet trekker seg sammen, og hjelper melka å strømme ut av brystet. Ammingene hos meg går lettere når jeg bruker spray, men jeg synes likevel det er lettere å bruke helsekostproduktet lecitin, som gjør melka mindre seig. Lillegutt her tømmer brystet kjempelett når jeg bruker lecitin, og han er da mye mindre utålmodig. Se denne tråden for hva jeg har skrevet om lecitin tidligere: http://www.dinbaby.com/forum/thread/5988492 Lykke til )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå