Får 2 tette Skrevet 19. august 2006 #1 Skrevet 19. august 2006 Skal være fadder for en gutt som blir døpt i morra. Hva skriver en på kortet? Noen forslag? Alt tas i mot med takk!!!!! )
ღ♥ღVenterpåspireღ♥ღ Skrevet 19. august 2006 #2 Skrevet 19. august 2006 Er ikke så god på sånnt, men lykke til på den store dagen og videre i livet... eller noe sånn..
Får 2 tette Skrevet 19. august 2006 Forfatter #3 Skrevet 19. august 2006 takk! Er helt blank i dag. Har jo hørt om så mye fint som kan stå i sånne kort, men blir helt blank når jeg trenger det. Typisk.. takk for hjelpen! )
#Aurora har tre gutter# Skrevet 19. august 2006 #4 Skrevet 19. august 2006 fant dette diktet: Et lite barn en liten kropp, en liten hånd som strekkes opp. Du er et nydlig lite smykke. Med dåpsdagen hjertelig tillykke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå